Power supply for LED strips model UHP finish aluminium.
Power supply for LED strips model UHP finish aluminium, minimum voltage 90 V, made of electronic components.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 8. LED Strip Power Supplies |
| REFERENCE | UHP350W-12V |
| REFERENCE 2 | 9520681123 |
| COLOR | Aluminium |
| MATERIAL | Electronic components |
| FORMAT | Rectangular |
| REPLACEABLE LAMP | By user |
| VOLTAGE | 90/230 V |
| FREQUENCY | 47/63 Hz |
| INSULATION CLASS | I |