Power supply for LED strips model LRS finish aluminium, 100x80x30 mm.
Power supply for LED strips model LRS finish aluminium, minimum voltage 90 V, size 100 x 80 x 30 mm, weight 220 g, made of electronic components.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 8. LED Strip Power Supplies |
| REFERENCE | LRS-35W12V |
| REFERENCE 2 | 9520481123 |
| COLOR | Aluminium |
| MATERIAL | Electronic components |
| FORMAT | Rectangular |
| MEASURE | 100 x 80 x 30 mm |
| WEIGHT | 220 |
| REPLACEABLE LAMP | By user |
| VOLTAGE | 90/230 V |
| FREQUENCY | 47/63 Hz |
| INSULATION CLASS | I |