Power supply for LED strips model HLG finish white, 67 W, 245x70x40 mm.
Power supply for LED strips model HLG finish white, power of 67 W, minimum voltage 90 V, size 245 x 70 x 40 mm, weight 1240 g, made of electronic components.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 8. LED Strip Power Supplies |
| REFERENCE | HLG240W-24V |
| REFERENCE 2 | 9520292101 |
| COLOR | White |
| MATERIAL | Electronic components |
| FORMAT | Rectangular |
| MEASURE | 245 x 70 x 40 mm |
| WEIGHT | 1.24 |
| REPLACEABLE LAMP | By user |
| VOLTAGE | 90/230 V |
| FREQUENCY | 47/63 Hz |
| INSULATION CLASS | II |
| DEGREE OF IP PROTECTION | IP67 |