Schuko three-socket power strip model REG-3SCHUKO, 260x67x40 mm.
Schuko three-socket power strip model REG-3SCHUKO, size 260 x 67 x 40 mm, weight 580 g, made of plastic and electronic components.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 1. Conalux Wi-Fi |
| REFERENCE | REG-3SCHUKO-USB |
| REFERENCE 2 | 9510321001 |
| EAN 13 | 8435115983733 |
| MATERIAL | Plastic and electronic components |
| DRIVER/EQUIPMENT INCLUDED | Yes |
| ANCHORING INCLUDED | Yes |
| MOVEMENT | Fixed |
| MEASURE | 260 x 67 x 40 mm |
| WEIGHT | 580 |
| REPLACEABLE LAMP | By user |
| VOLTAGE | 200/230 V |
| FREQUENCY | 50/60 Hz |
| INSULATION CLASS | I |
| DEGREE OF IP PROTECTION | IP20 |