High bay LED light model UFO COMPACT finish white, IP69, IK10, 151 W, 5000 K, Ø400x220 mm.
High bay LED light model UFO COMPACT finish white, IP69, IK10, power of 151 W, colour temperature 5000 K (cold light), minimum voltage 120 V, size Ø400 x 220 mm, weight 4820 g, made of aluminium and plastic.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | UFO COMPACT |
| REFERENCE | UFO COMPACT-150W |
| REFERENCE 2 | 3702217281 |
| EAN 13 | 8435115989803 |
| COLOR | White |
| MATERIAL | Aluminium and plastic |
| MOVEMENT | Fixed |
| REGULATION | 1-10V |
| FORMAT | Circular |
| MEASURE | 400 x 220 mm |
| WEIGHT | 4.82 |
| COLOR TEMP. | 5000K |
| CRI | 95 |
| LIFE TIME | 30,000 |
| CONSUMED POWER | 151 W |
| LIGHTING TECHNOLOGY | Led |
| POWER FACTOR | 0.99 |
| VOLTAGE | 120/240 V |
| FREQUENCY | 50/60 Hz |
| INSULATION CLASS | 0 |
| DEGREE OF IP PROTECTION | IP69 |
| DEGREE OF IK PROTECTION | IK10 |