Controller model RPT finish white, 170x60x30 mm.
Controller model RPT finish white, minimum voltage 12 V, size 170 x 60 x 30 mm, weight 200 g, made of electronic components.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 10. LED Strip Accessories |
| REFERENCE | RPT4C7A |
| REFERENCE 2 | 9526610100 |
| COLOR | White |
| MATERIAL | Electronic components |
| FORMAT | Rectangular |
| MEASURE | 170 x 60 x 30 mm |
| WEIGHT | 200 |
| REPLACEABLE LAMP | By user |
| VOLTAGE | 12/24 V |
| FREQUENCY | |
| INSULATION CLASS | 0 |