Sensor box for surface mounting model CDEC finish white, 105x105x55 mm.
Sensor box for surface mounting model CDEC finish white, size 105 x 105 x 55 mm, weight 100 g, made of plastic and electronic components.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 3. Controls and installation accessories |
| REFERENCE | CDEC-01/02-IP20 |
| REFERENCE 2 | 9514221100 |
| COLOR | White |
| MATERIAL | Plastic and electronic components |
| MOVEMENT | Fixed |
| TYPE OF INSTALLATION | Surface |
| FORMAT | Square |
| MEASURE | 105 x 105 x 55 mm |
| WEIGHT | 100 |
| REPLACEABLE LAMP | Non-replaceable LED and replaceable lamp |
| VOLTAGE | 200/230 V |
| FREQUENCY | 50/60 Hz |
| INSULATION CLASS | 0 |
| DEGREE OF IP PROTECTION | IP20 |