Driver model DRIVER-24V finish black, 96 W, 140x61x35 mm.
Driver model DRIVER-24V finish black, power of 96 W, size 140 x 61 x 35 mm, weight 600 g.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 10. LED Strip Accessories |
| REFERENCE | DRIVER-96W-24V |
| REFERENCE 2 | 4025601919 |
| COLOR | Black |
| FORMAT | Rectangular |
| MEASURE | 140 x 61 x 35 mm |
| WEIGHT | 600 |
| CONSUMED POWER | 96 W |
| VOLTAGE | 220/240 V |
| FREQUENCY | 50/60 Hz |
| INSULATION CLASS | 0 |