Driver model DRIVER-TL finish black, 72 W.
Driver model DRIVER-TL finish black, power of 72 W, weight 360 g, made of electronic components.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 10. LED Strip Accessories |
| REFERENCE | DRIVER-72W-TL |
| REFERENCE 2 | 9522382100 |
| COLOR | Black |
| MATERIAL | Electronic components |
| ANCHORING INCLUDED | Not |
| WEIGHT | 360 |
| CONSUMED POWER | 72 W |
| POWER FACTOR | 0.90 |
| VOLTAGE | 200/230 V |
| FREQUENCY | 50/60 Hz |
| INSULATION CLASS | II |