Driver model DRIVER-TL finish black, 36 W.
Driver model DRIVER-TL finish black, power of 36 W, weight 260 g, made of electronic components.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 10. LED Strip Accessories |
| REFERENCE | DRIVER-36W-TL |
| REFERENCE 2 | 9522381100 |
| COLOR | Black |
| MATERIAL | Electronic components |
| ANCHORING INCLUDED | Not |
| WEIGHT | 260 |
| CONSUMED POWER | 36 W |
| POWER FACTOR | 0.90 |
| VOLTAGE | 200/230 V |
| FREQUENCY | 50/60 Hz |
| INSULATION CLASS | II |