Driver model DRIVER-24V finish black, IP40, 36 W, 111x45x30 mm.
Driver model DRIVER-24V finish black, IP40, power of 36 W, size 111 x 45 x 30 mm, weight 260 g.
| CATALOGUE | CONALUX |
| SERIES | 10. LED Strip Accessories |
| REFERENCE | DRIVER-36W-24V |
| REFERENCE 2 | 4025601519 |
| COLOR | Black |
| FORMAT | Rectangular |
| MEASURE | 111 x 45 x 30 mm |
| WEIGHT | 260 |
| CONSUMED POWER | 36 W |
| VOLTAGE | 220/240 V |
| FREQUENCY | 50/60 Hz |
| INSULATION CLASS | 0 |
| DEGREE OF IP PROTECTION | IP40 |